Translate

Polish Chinese (Simplified) English French German Russian
 
Fabryka Reklam

Ekran LED to najnowocześniejsza na świecie, interaktywna, bardziej widoczna od tradycyjnej reklamy - forma przekazu wizualnego. Jest to nośnik pozwalający na umieszczanie nagrań wideo, animacji trójwymiarowych, dynamicznych efektów wizualnych, które są kluczowymi elementami przyciągającymi uwagę a tym samym zwiększającymi świadomość  prezentowanej treści.

16 mln kolorów i dynamika 600 Hz sprawia, że obraz jest  doskonale widoczny z dużej odległości nawet w bardzo słoneczny dzień. Dodatkowo na ekranie mogą być prezentowane, stale aktualizowane informacje o pogodzie, rozkładach jazdy, kursach walut czy imieninach.

Podsumowując, otrzymują Państwo do niedawna nieosiągalne możliwości wyeksponowania zalet reklamowanych produktów, połączonych z interaktywnym punktem informacyjnym.
To wszystko jest do Państwa dyspozycji.

 

Ekran LED umieszczony jest w jednym z najbardziej ruchliwych punktów miasta: głównym skrzyżowaniu w kierunku granicy polsko-rosyjskiej. Ogromna powierzchnia blisko 12m2, czas pracy 17 godzin na dobę, spoty reklamowe wyświetlane z bardzo wysoką dynamiką przekazu i z ustaloną częstotliwością dają przeogromny potencjał dotarcia do imponującego audytorium.